Wersja polska Wersja angielska Wersja niemiecka Wersja rosyjska
Logowanie:

Irenka - komentarze i opinie

stały bywalec tej wsi  31.05.2012 16.41
Pensjonat położony naprawdę w ciekawy miejscu, bardzo blisko sklepu i jednej z dróg nad morze.Graniczy bezpośrednio z jednym z popularniejszych we wsi barów. Do plaży jest 5min. Panuje tam miła przyjazna atmosfera, zresztą jak w całej wsi.Jeśli zależy wam na prawdziwy odpoczynek za razem na wsi jak i nad morze, odcięciu się od rzeczywistości, przyjedźcie właśnie do Karwieńskiego Błota Drugiego.
nNQCYYOUOhOqpAT  19.05.2013 02.06
It is also a minimum right under Article 6 (3) that a cieiztn who has charges laid against them by the state must have those charges explained to them promptly and in detail - both the acts they are accused of committing and the legal characterisation given to those actions.If one is accussed of denigrating religious beliefs, then it must be explained - in detail - what those religious beliefs are.Was this ever done?This is not a trivial matter - a violation of Article 6 (3)(a) means that one has not received a fair trial.
fnxdYLXDcAhehUo  25.05.2013 05.09
3pxFEh , [url=http://nwnnoauizydj.com/]nwnnoauizydj[/url], [link=http://wwqlrtujxpde.com/]wwqlrtujxpde[/link], http://kivnzuknhpgn.com/
Treść komentarza:
Podpis:
Kod weryfikacyjny:
CAPTCHA

Przepisz powyższy kod:

Prezentowane na łamach serwisu kwatery i proponowane w nich noclegi nie są ofertą w rozumieniu przepisów prawa. E-wyjazd.pl nie ponosi odpowiedzialności za szczegóły oferty deklarowane przez poszczególne obiekty.
Lista miejscowości Lista typów Tworzenie stron internetowych